Jdi na obsah Jdi na menu
 


Šumava 2012 se psí rodinou

2. 5. 2012

Každý víkend se teď snažíme vyjet s klukama někam ven do přírody. Fotek tak přibývá a kupodivu je zatím stačím i zpracovávat.

Na konec dubna jsme si naplánovali s našimi kamarády, kteří mají kluky po Glenovi, prodloužený víkend na Šumavě. Přidala se k nám i Radka (chovatelská stanice Sagia Gray) s Hedvikou a jejich Eyshou a Agillem. A byla to paráda!

Petr našel krásnou chalupu v Lenoře, kde bylo pět pokojíku, tedy akorát tak něco pro nás. Přijelo nás jedenáct dvounožců a devět čtyřnožců. Glenýsek se tam tak setkal nejen se svými čtyřmi syny, Aggiem, Agillem, Alexem a Altem (Badíkem), ale i se svojí Eyshou, s kamarádkou Beckinkou a Casey (VOK). Strejda Argento samozřejmě taky nechyběl, ikdyž teda občas ano, a to tehdy když jsme vyrazili na výlet a Argento zavětřil ...

Beckinka si opět s klukama užívala, ikdyž vůbec nehárala. Nepomohlo ani to, že přijeli další dvě holky. Prostě Beckie se klukům hrozně moc líbí a svojí lásku jí dokazovali tak, že Beckie si s sebou domů odvezla i spoustu škrábanců na bříšku, od toho jak jí kluci neustále oblejzali. Nejotravnější byl Glenýsek, který měl v mosku jeden velký hormon, který mu úplně zatemnil mozek. Mlaďoši ty dali aspoň po třech dnech pokoj a pochopili, že z toho nic nebude. To Glenýsek ale nee.

Petr s Mílou se opět starali o naše žaludky a jak Petr prohlašoval i psi měli dovolenou, takže po návratu domů se náš Arge suchých granulí ani nedotkl. Na Lenoře měli totiž den co den ke granulím ještě vývárek, masíčko a zeleninu.

Novým přírůstkem do naší psí rodiny se stala malá Klárka, která se narodila teď v lednu a Ivča s Robíkem a Alexem nám jí přivezli ukázat. Teda tak hodné miminko jsem snad nikdy v životě neviděla. Za celou tu dobu se neustále na nás všechny usmívala a já jsem si říkala, že to snad ani nemůže být pravda. Přeju jí, aby tak dobrou náladu měla co nejvíce.

Na další psí sešlost se těšíme jak blechy a doufáme, že i ostatní si to užili, tak jako my :-)

Fotky ze Šumavy ZDE.